3 דברים שרק עו"ד שהוא נוטריון יכול לעשות

לא פעם אנחנו שומעים על בלבול שחל בקרב הציבור בכל הנוגע לשירותי נוטריון.

כדי שתוכלו לדעת מהם הדברים שרק עורך דין שהוסמך להיות נוטריון, יצאנו לבדוק את הנושא עם מומחים בתחום וחזרנו עם כל התשובות המדויקות

והמפורטות ביותר.

הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע שיעשה לכם סדר בנושא.

 

האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

כפי שאתם כבר יודעים, פנינו אל המומחים בתחום וביקשנו מהם לשתף אותנו בדברים שרק עורך דין שהוסמך לנוטריון יכול לעשות. מדובר באנשים שעוסקים בתחום המשפט מזה שנים רבות ויש להם ידע רב בכל הנוגע לשירותיו של הנוטריון. מדובר בין היתר בעורך דין שהוא גם נוטריון ובעורך דין מנוסה שמלווה נוטריון מזה שנים. זו ההזדמנות להודות להם על כל המידע שמסרו לנו, בזכותם המדריך הנוכחי רואה אור.

 

הדבר הראשון שרק עורך דין שהוא נוטריון יכול לעשות – אישור על מקוריות של מסמך

אם תגיעו אל משרדו של נוטריון בירושלים עם אחד או יותר מהמסמכים הבאים, אתם תוכלו לקבל חתימה מוסמכת שתאשר כי המסמך הזה הינו מקורי ולא העתק:

  • רישיון נהיגה ישראלי
  • תואר או אישור על לימודים במוסד לימודים
  • צוואה ועוד

שכן, עורך דין שהוסמך להיות נוטריון יכול לאשר את מקוריות המסמך, כך שהדבר יכול לשמש אתכם לצרכים משפטיים שונים.

 

הדבר השני שרק עורך דין שהוא נוטריון יכול לעשות – תרגום מדויק של מסמך

לא פעם אנשים נתקלים בצורך לתרגם מסמך באופן מדויק ביותר. במרבית המקרים מדובר במסמכים משפטיים שיש בהן מילים מורכבות שדורשות תרגום של אדם שהוסמך מבחינה משפטית. את השירות הזה אתם יכולים כמובן לקבל על ידי נוטריון שהוסמך לכך.

 

הדבר השלישי שרק עורך דין שהוא נוטריון יכול לעשות – אישור על חתימת מסמך מרצונו הטוב של החותם

יכול להיות ששמעתם פעם על מקרה שבו קרובי משפחה של נפטר טוענים כי הוא חתם על מסמך מבלי שהיה במצב של שפיות. מדובר בסיטואציה שגורמת לא פעם לאי נעימות, וויכוחים ולעיתים אף לנתק בין קרובי המשפחה. כדי להימנע ממצב שכזה, יש לפנות אל עורך דין שהוא נוטריון. עורך הדין יבדוק כי האדם חותם על המסמך מרצונו הטוב ולא מתוך אילוץ.

 

בחירת נוטריון אינה עניין של מה בכך

חשוב שתדעו שאם אתם זקוקים לשירותיו של נוטריון, עליכם לבדוק תחילה שמדובר בנוטריון מוסמך שיש לו ניסיון רב בתחום. ההמלצה של אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך היא לבדוק באופן מעמיק המלצות שנכתבו ברחבי הרשת על הנוטריון הנבחר לפני שאתם מגיעים אליו. שכן, חוות הדעת של אלו שכבר ביקרו אצלו תאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון. מאחלים לכם בהזדמנות זו שתמצאו את הנוטריון המומלץ ביותר שיעניק לכם את השירותים שאתם זקוקים להם. שיהיה לכם בהצלחה!

משקל

 

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו
עורך דין נוטריון
אתם בתהליך הגירה או לימודי רוסית? למה חשוב למצוא נוטריון

אז החלטתם להגר או להתחיל ללמוד רוסית. כל הכבוד! מדובר בצעד גדול ומרתק, אבל כמו כל פעולה, יש הרבה ניירת ועניינים משפטיים מול איתם. כאן נכנס לתמונה הנוטריון, האיש יכול להפוך את כל השירות לפשוט, חוקי ובטוח.   

קרא עוד »