איך עורך דין תעבורה יוכל לעזור לך עם ביטול שלילת רישיון

מדינת ישראל אמנם יחסית קטנה, והכל בה די קרוב – אבל עדיין מאוד קשה להסתדר בה בלי רכב ורישיון נהיגה. מעבר לעובדה שרישיון נהיגה הוא ממש כלי קריטי לבעלי מקצועות מסוימים לעבודתם (למשל שליחים, נהגי מונית או נהגי משאיות), מצב התחבורה הציבורית בארץ אינו טוב דיו.

אבל מה קורה אם פסלו לכם את הרישיון? ומי בכלל יכול לפסול לכם אותו? בטקסט הזה אנחנו נעסוק בשאלות האלה, יחד עם השאלה איך עורך דין תעבורה יוכל לעזור לכם עם ביטול שלילת רישיון. הטקסט נכתב בשיתוף פעולה עם האתר 'בדרכים' – מאגר המידע המקיף ביותר בתחום התעבורה ותאונות הדרכים בישראל.

 

מי יכול לפסול לכם את הרישיון

החוק במדינת ישראל מאפשר לכמה וכמה גורמים לפסול את רישיון הנהיגה של אדם. קודם כל, משרד הרישוי יכול לפסול את רישיון הנהיגה של אדם. העילה לפסילת רישיון על ידי משרד הרישוי היא נהיגה מסוכנת וצבירה של נקודות בגין עברות תנועה.

עוד גורם שיכול לפסול את רישיון הנהיגה שלכם הוא משרד הבריאות. במידה והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים מיידע את משרד הרישוי כי אינכם כשירים לנהיגה – רישיון הנהיגה שלכם ייפסל. במקרים מסוימים גם רשם ההוצאה לפועל יכול להורות למשרד הרישוי לבטל את רישיון הנהיגה של אדם שקיים נגדו תיק בהוצל"פ.

 

עורך תעבורה יכול לבטל פסילת רישיון

עם כל אחד מהמקרים האלו – תוכלו לערער על פסילת הרישיון. אולם, איך עושים זאת? למי פונים ומתי עושים זאת? האם צריך להתנהל מול המשטרה, בית המשפט או בכלל משרד הרישוי? את התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא אצל עורך דין תעבורה. עורך דין תעבורה מכיר את החוק לפרטי פרטים, ויוכל להשתמש בידע שלו על מנת לעזור לכם לבטל את פסילת הרישיון שלכם.

 

איך לבחור עורך דין פסילת רישיון נהיגה

כשאתם באים לבחור עורך דין שיסייע לכם בביטוח פסילת רישיון נהיגה, אתם צריכים לשים לב שלושה היבטים. קודם כל, האם מדובר בעורך דין בעל המלצות? חפשו על עורכי הדין השונים מידע באינטרנט או בקרב המשפחה והחברים שלכם.

שנית, בדקו האם מדובר בעורך דין זמין. כל התקדמות וכל שינוי במצבכם יכול להכניס אתכם ללחץ. פנייה לעורך דין בכל שלב, תסייע לכם להפחית את רמות המתח באירוע. ולבסוף, וודאו שעורך הדין שמולכם אכן מתמחה בתחום דיני התעבורה. כל עורך דין יכול לייצג אתכם, אבל רק עורך דין תעבורה יוכל לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר.

 

סיכום

לסיכום, עורך דין יכול לסייע לכם לבטל פסילת רישיון נהיגה. עורך הדין יכול לסייע לכם להגיש ערעורים, לנסח מכתבים ואף לייצג אתכם – במידת הצורך – בכל בית המשפט. שימו לב שכל האמור בטקסט אינו יכול להיות תחליף לייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד.

ציוד משפטי

 

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו
עורך דין נוטריון
אתם בתהליך הגירה או לימודי רוסית? למה חשוב למצוא נוטריון

אז החלטתם להגר או להתחיל ללמוד רוסית. כל הכבוד! מדובר בצעד גדול ומרתק, אבל כמו כל פעולה, יש הרבה ניירת ועניינים משפטיים מול איתם. כאן נכנס לתמונה הנוטריון, האיש יכול להפוך את כל השירות לפשוט, חוקי ובטוח.   

קרא עוד »