מתי כדאי לחשוב פעמיים האם להתגרש אם לא?

כאשר אנו באים לקבל החלטה אנו חייבים לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שמשפיעים עליה.

זה נכון בעת קניית בית, זה נכון בעת קניית מחשב וזה נכון בעת קניית כורסא.

זה נכון פי כמה בהחלטה סופר גדולה וסופר חשובה כמו גירושין.

לפני גירושין אנו חייבים לחשוב על השאלה האם כדאי להתגרש או לא ועלינו לחשוב על כך יותר מפעמיים.

מדוע זה החלטה כל כך חשובה? מכיוון שהזוגיות שבה אנו נמצאים משפיעה עלינו בצורה עצומה וקובעת כציד ייראו החיים שלנו.

לכן גירושין בבת אחת קוטעים חלק חשוב בחיים שלנו ויוצרים בעיה לא קטנה.

מי שמחליט להתגרש תוך שליפה מן המותן יתחרט על לאחר מכן כל ימי חייו ועליכם להבין ולהפנים כי גירושין חייבים להיות אחרי החלטה לוגית ואחרי מחשבה עמוקה ומבלי לזלזל בהחלטה.

 

מדוע כדאי ללכת לגישור לפני הגירושין?

סכסוך גירושין יכול להיות פתח לריבים אינסופיים ולכעס עצום בטח אם מעורבת בנושא בגידה. העניין הוא שברגע שאנו מתחילים לריב ההליך נהפך לסיוט ואנו נמצא את עצמנו בכעס עצום אשר יהרוס כל חלקה טובה בחיינו. אז מה עושים בכדי להתגבר על מחלוקות? התשובה היא שהדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות זה ללכת להליך גירושין בגישור. כיום אפשר ללכת לגישור מטעם בתי המשפט לענייני משפחה או שאפשר ללכת לגישור פרטי אם הפרוטה מצויה בכיסכם. גישור חוסך, זמן, כעסים וריבים ובגלל זה הוא כל כך מומלץ. במקום לריב עם כל העולם אנו מגיעים להסכמות בשקט וזה בונוס אדיר אשר אי אפשר להתעלם ממנו.

 

האם כדאי לחתום על הסכם ממון לפני הנישואין?

אחת השאלות המעניינות ביותר שיש עליהם תשובה באתר LAWLINK – האם להתגרש היא האם חתום על הסכם ממון לפני הנישואין? אם כן כפי שתראו באתר הדבר תלוי במקרה הספציפי שלכם. אם אתם מגיעים לנישואין עם רכוש רב אזי עדיף לכם לחתום על הסכם ממון ולא להתפשר על נושא זה. עוד יש לציין כי הסכם הממון הוא לא משהו שאפשר להוריד מהאינטרנט אלא זה משהו שאתם צריכים שעורך דין יכתוב לכם. אם אתם מגיעים לנישואין ללא רכוש אזי הטעם בהסכם ממון יורד ועם זאת גם במקרה זה עדיף להתייעץ עם עורך דין ולשמוע ממנו האם כדאי לחתום על הסכם ממון או לא.

 

דמי מזונות – החלק הקשה ביותר בהסכם גירושין

יש הרבה דברים קשים בהסכם גירושין אך בסופו של דבר הדבר הקשה ביותר זה דמי המזונות. מחד אנו רוצים שהילדים שלנו יקבלו הרבה כסף בכדי שלא יחסר להם דבר ומנגד אנו יכולים לראות כי אי אפשר לשלם סכומים גבוהים במיוחד מכיוון שיש לנו עוד הוצאות לכן עלינו למצוא את עמק השווה עם בת הזוג או בן הזוג בכל הקשור לתשלומי מזונות.

 

מכתב גירושין

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו