אלימות במשפחה – האם ניתן לשים לזה סוף עם עו"ד

לצערנו, אנו שומעים בשנים האחרונות על עלייה משמעותית במספר מקרי האלימות במשפחה. מרביתם באים לידי ביטוי מצד גברים כלפי נשים שבסופו של דבר, עלולות למצוא את עצמן במקרים חריגים, בסכנת מוות. העובדה הקשה הזו הובילה אותנו לעצור את שגרת היום יום שלנו במטרה לכתוב סדרת מדריכים שיעסקו בנושא. מדריך זה יצא לבדוק האם ניתן לשים סוף למצב שכזה בעזרת עורך דין. הישארו אתנו ותגלו.

 

הרקע לכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את המידע שהשגנו בעת כתיבת המדריך, חשוב לנו תחילה להציג בפניכם שהמדריך הנוכחי הוא ה – 1 בסדרת המדריכים שלנו שיעסקו באלימות במשפחה. במדריכים הבאים נעסוק בהרחבה בחיפוש אחר עורך דין מומלץ, בדרכים להתמודדות עם אלימות כשיש ילדים קטנים ובוגרים ועוד. כך שאם תרצו לקבל מידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו ולהמתין עד להוצאת המדריך הבא שיבאר נושאים נוספים חשובים לא פחות מזה הנוכחי.

 

האם ניתן לשים סוף לאלימות במשפחה על ידי עורך דין?

כידוע, מקרים של אלימות במשפחה עשויים להיות מורכבים וצריך לדעת איך להתמודד איתם באופן השקול, העדין והמתאים ביותר. לא נלאה אתכם בפרטים ונאמר לכם מיד כי התשובה לשאלה המתבקשת שלשמה התכנסנו היום היא  – כן. ניתן לשים סוף לאלימות במשפחה על ידי סיוע מטעם עו"ד לענייני משפחה בהרצליה או בכל אזור אחר שנמצא בקרבת מקום המגורים שלכם. אם תרצו לקבל הכוונה לעורכי דין שבקיאים בתחום זה ויוכלו לעזור לכם.

 

איך תוכלו לשים סוף לאלימות?

אם אתם או אתן נמצאים במצב מורכב שבו אתם חוששים לחייכם בעקבות אלימות זו, כדאי שתדעו שיש צורך לעשות זאת באופן מסתורי, כדי שהצד השני לא יידע שאתם פועלים כדי להפסיק את האלימות שאתם חווים מצידו. ההמלצה שלנו היא להשתמש במכשיר הנייד שלכם ולגלוש בלשונית נסתרת. כזו שלא מאפשרת לראות לאחר מכן את נתוני הגלישה ונתוני ההיסטוריה שלכם. כך שאי אפשר לדעת שחיפשתם כלל עורך דין שנוגע לאלימות במשפחה.

 

בחירה של עורך דין מומלץ

בזמן שאתם גולשים בלשונית האנונימית, כדאי שתדעו שאתם צריכים לערוך חיפוש מקיף אחר עורך דין מומלץ בתחום זה. שכן, מדובר בתחום לא פשוט שמצריך מכם סיוע מאדם אנושי, קשוב ואמפתי. ההמלצה שלנו היא לערוך חיפוש אחר עורך דין מומלץ באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • אינסטגרם
  • פייסבוק
  • לשונית הביקורות בגוגל

רק שימו לב שאתם מוחקים את הנתונים לאחר מכן, כדי שלא ניתן יהיה לראות שערכתם חיפוש ברשתות החברתיות.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכל אחד ואחת מכם לדעת את כל הפרטים החשובים אודות סיוע מטעם עורך דין במקרים של אלימות במשפחה. מאחלים שלא תדעו עוד אלימות.

איש חוק

 

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו