איך תבחרו עו"ד לענייני המס הכנסה שלכם?

מי מפחד ממס הכנסה, הארגון בעל ההילה המאיימת? כנראה שלא עורכי דין, המבינים את שפת הקוד של המקום. אבל אם אנחנו לא מבינים את השפה, איך נדע – ובכן – שעורכי הדין אכן עושים עבודה טובה? ברוב המקרים, בחירה בעורך הדין מתנקזת לתהליך די פשוט של התאמה ויחסים אישיים בינו ובין הלקוח, אולם במקרה של עו"ד לענייני מס הכנסה, מדובר על אירוע מורכב יותר, וזאת כיוון שעורך הדין הזה ילווה אתכם או את העסק שלכם במשך תקופה ארוכה, ואף עתיד להיחשף למידע עסקי רגיש אודות העסק או ההתנהלות הכלכלית שלכם. 

לפיכך, בזמן בחירת עורך די לענייני מיסים, מומלץ קודם כול לבחון מהן התכונות הרצויות עבורכם במערכת היחסים עם עורך הדין, כמו למשל אמינות, ידע מקצועי והגינות. לשיטתנו, אלו התכונות החשובות ביותר לעורך דין, שיבטיחו שתהיו מרוצים מתהליך והעבודה המשותפת.

 

אמינות

תכונת היושר והאמינות הכרחית לכול בעל מקצוע אותו היינו רוצים להעסיק, אולם היא קריטית וחשובה ביותר לעורך דין, ואף יותר לעורך דין לענייני מיסים. האחרון מחזיק בידיו כוח משמעותי ביחס ללקוחותיו, שכן הוא מכיר את העסק – או המצב האישי – לפרטי פרטיו, ואף יודע להבחין מתי העסק מבצע חריגות מההתנהלות המוסדרת בחוק. לפיכך, חשוב לבחור באדם שידע לשקף לכם את המצב הקיים, לא ייפה את המציאות ולא יעגל פינות. כך – לא תסתבכו עם החוק.

 

ידע מקצועי

בענייני המיסים, החוק מסועף ומסובך, ולפיכך רמת הבקיעות של עורך הדין בחוק, על לשונו וסעיפיו הרבים, יכולה להשפיע על סכומי התשלומים, המענקים וכן על סך מאזן התשלומים של העסק. עורך דין מקצועי – למשל, כמו עורך דין מיסים דני אורדן – ידע לנצל סעיפים שונים בחוק בשביל להפחית למינימום את תשלום המס, וכן באופן הפוך – ידע לדרוש עבורכם את המענקים המגיעים לכם על פי חוק, הרבה לפני שבכלל תדעו שהם מגיעים לכם.

 

הגינות

הגינות היא אמנם פועל יוצא של אמינות ויושר, אולם היא צופנת בתוכה מספר תכונות אופי נוספות. הדרישה לעורך דין הוגן, משמעה לבחור בעורך דין שיידע להתנהל מולכם בצורה הוגנת. למשל, הוא ידאג לטפל בנושאים תקופתיים עוד לפני שתפנו לבקש זאת ממנו, ובנוסף יהיה זמין לעניינים דחופים אם וכאשר יידרש לכך. בהקשר נוסף, הגינות חשובה גם ביחס לתשלום.

שירותי עריכת דין הם יקרים מאוד, ולכן לא היינו רוצים להעסיק עורך דין לענייני מיסים שעלול לחייב אותנו יתר על המידה, או לעגל פינות ביחס לתוצרי העובדה שהוא מייצר בשבילנו. לסיכום, עורך דין טוב לענייני מס הכנסה, יהיה כמו שותף שקט לדרך – זמין כשיידרש ממנו, ובלתי נראה בשאר הזמן. אפשר יהיה לצפות ממנו לעבודה איכותית וברמה גבוהה ממנו, ועדיין להנות ממחיר הוגן וקשר חברי ודיסקרטי בינו ובניכם.

עורך דין מיסים

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו