נפגעתי בתאונת דרכים – מה עלי לעשות?

תאונת דרכים הינה אירוע טראומתי אשר מותיר אתכם חבולים ופצועים, עם נזקים רכושיים ואשר עלול גם לגרום לתופעות נלוות של חרדות ופחדים. זה די והותר להתמודד איתו, והדבר האחרון שאתם צריכים עכשיו זה התמודדות קשה נוספת מול גופים בירוקרטים כגון חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי.

בדיוק בשביל זה הוקם משרד עורכות הדין חדיד – הלד אשר מסייע לנפגעי תאונות הדרכים להגיש תביעות נגד הגורמים השונים ולממש את מלוא הזכויות הרפואיות שלכם בזמן שהם מקדישים את כל זמנם ומרצם להתאוששות והחלמה מתאונת הדרכים. אם גם אתה נפגעת בתאונת דרכים, מדריך זה הינו בשבילך. מאמר זה יענה על השאלה 'נפגעתי בתאונת דרכים – מה עלי לעשות?'

 

משרד עורכות הדין חדיד – הלד

משרד עורכות הדין חדיד – הלד הוקם על מנת לסייע במימוש זכויות רפואיות מול גופים כגון המוסד לביטוח לאומי, משרד הבטחון, חברות הביטוח השונות וכן גם ערכאות משפטיות שונות. המשרד מטפל בתביעת תאונת דרכים, תביעת תאונת עבודה, רשלנות רפואית, ועוד תחומים רבים נוספים הקשורים למימוש זכויות רפואיות בכל גיל ובכל מצב רפואי לרבות סיעודי. אם גם אתם נפגעתם בתאונת דרכים, פנו עוד היום למשרד כדי לשמוע כיצד ניתן יהיה לעזור לכם לממש את כל הזכויות הרפואיות ולקבל ייעוץ, הדרכה, ייצוג וטיפול בכל נושא שתצטרכו.

תאונת דרכים

 

נפגעתי בתאונת דרכים – מה עלי לעשות?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים, בין אם אתם הולכי רגל, נוסעי רכב, אופניים או אופנוע, עליכם לבצע את הדברים הבאים:

  • פנייה מיידית לעורך דין – פנייה בשלב מוקדם ביותר, אפילו כשהרכב שלכם עדיין עומד בצד הכביש מיד לאחר התאונה, הינה הדרך המיטבית ביותר להצלחת הטיפול בכם מאחר ועורך הדין יוכל להעניק לכם ייעוץ והדרכה כיצד לפעול ומה לעשות בעודך נמצא בשטח. בדרך זו, כל הפעולות שתעשו וכל הדברים שתגידו יהיו נכונים ומדוייקים, ויקלו את המשך הטיפול בכם בהמשך.
  • תעדו ואיספו כל פרט מידע – כל פרט מידע, בין אם צילום איזור התאונה, תיעוד המפגע בדרך שהוביל לה ( כמו למשל כתם שמן או חול ) פרטי כל המעורבים בה, סרטונים ממצלמות קסדה או מצלמת רכב, מסמכים רפואיים, תיעוד בדיקות שנערכו לכם לאחר התאונה וממצאים שונים. כל אלו יעזרו כדי לתאר את היקף הנזק הרכושי, הגופני וגם הנפשי אשר נגרם לכם כתוצאה מן התאונה ובעטיו אתם מגישים את התביעה
  • אל תדברו עם נציגי חברת הביטוח לפני שתתייעצו עם עורך דין – במקרים מסויימים, ברגע שחברת הביטוח מבינה שהתרחשה תאונה, היא תשלח נציגים להתקשר ואפילו לבקר אתכם בבית החולים. אך אל תטעו, נציגים אלו שומרים על האינטרסים של החברה בה הם מועסקים ולא על שלכם, לכן ללא ייעוץ של עורך דין, עדיף לא לשוחח איתם כלל.
  • אל תגישו תביעות ובקשות ללא התייעצות מוקדמת – הגשת תביעות ובקשות לגופים השונים נראית במבט ראשון פשוטה מאד ורבים מנסים להגישם לבד כדי לחסוך בהוצאות, אך התוצאה עלולה להיות דחייה על הסף או נסיון להגיע אתכם לפשרה שלא באמת מיטיבה איתכם. רצוי ומומלץ תמיד לקבל ייעוץ של עורך דין לפני שתבצעו פעולה כלשהי על מנת להגביר את הסיכויים שהיא תתקבל והזכויות שלכם ימומשו.

 

 

לסיכום

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים, חשוב שתממשו את כל הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם מן המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות. משרד עורכות הדין חדיד – הלד יסייעו לכם בייעוץ, הדרכה, ייצוג וליווי לאורך כל הדרך, כל זאת בזמן שאתם מקדישים את הזמן כדי להחלים ולהתאושש מן הפגיעה, וידאגו כי כל הזכויות שלכם ימומשו במלואן.

הגשת תביעות

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו