ידע זה כח – כך חוסכים תשלומים כפולים בהוצאות הכלליות שלנו

אין דבר מעצבן יותר מאשר לשלם כפול על דברים שאין שום צורך לשלם עליהם כפול. כשמדובר על סכומים קטנים יחסית, של 20 ₪ במקום 10 ₪, ומדובר על תוצאה של חוסר תשומת לב – אז מילא, אבל מה קורה כאשר מדובר על סכומים גדולים מאוד, של תשלום 2,000 ₪ במקום 1,000 ₪, או 20,000 ₪ במקום 10,000 ₪?

כאן הדבר כבר מתחיל להיות משמעותי מאוד, ולהשפיע בצורה ניכרת על החיים שלנו. על מנת שתוכלו לחסוך בתשלומים כפולים בהוצאות הכלליות שלכם, יש כמה דברים שתצטרכו לדעת, אז הנה כמה טיפים חשובים.

 

לא אומרים "כן" לכל דבר – קודם כל בודקים

אחד הדברים שגורמים לכם לשלם תשלומים כפולים בהוצאות הכלליות שלכם הוא הנטייה שלכם להגיד "כן" לכל סוכן שמתקשר אליכם. בסופו של דבר, סוכנים שמתקשרים אליכם ומציעים לכם כל מיני תכניות ביטוח, פוליסות ועוד, הם סוכנים שמנסים לבצע מכירה כמה שיותר מוצלחת ומבטיחה, והם יעשו בשביל זה הכל, כן – כולל לגרום לכם לשלם כפול.

לפני שאתם ממהרים להגיד את המילה "כן" ולסגור עסקאות עם סוכנים שחושבים על עצמם הרבה לפני שהם חושבים עליכם, חשוב שתבדקו מה הציעו לכם, מה כבר קיים עבורכם, והאם משתלם לכם לעבור ממה שקיים עבורכם להצעה החדשה שהוצגה בפניכם. בדקתם? בטוחים במה שאתם עושים? מעולה – עכשיו אתם יכולים לצאת לדרך.

 

תשלומים כפולים בהוצאות הכלליות – להיות עם האצבע על הדופק

מעבר לבדיקות שאותן כדאי לבצע ברגע האמת שבו אתם מקבלים הצעה מהסוכן, חשוב גם להיות עם האצבע על הדופן במשך כל יתר הזמן, ולא לחכות רק לרגע ההצעה. ברגע שאתם נמצאים בשליטה מלאה על כל מה שקורה אצלכם בחשבון הבנק, משווים בין הוצאות לבין הכנסות, ויודעים כיצד לנווט את העניינים – כבר הכל יכול להיראות אחרת.

עברו על ההוצאות שלכם, דעו מהן ההכנסות שלכם, השוו ביניהן כל הזמן ותוכלו לדעת שאתם לא עושים שום צעד פזיז שעלול לפגוע בכם.

 

מתייעצים עם גורם מקצועי ונמנעים מתשלומים כפולים בהוצאות הכלליות

היום קיימים לא מעט גורמים מקצועיים שיוכלו לייעץ לכם לגבי ההתנהלות שלכם, הן הכלכלית והן הביטוחית. על מנת שלא תצטרכו "לשרוף" אלפי שקלים על ביטוחים כפולים, תוכלו להשתמש במגוון גורמים מקצועיים שיוכלו לסייע לכם למפות את התמונה, ולהבין בדיוק איפה אתם עומדים.

גורם מקצועי שפורש בפניכם את הנתונים, ומבשר לכם לגבי המצב הביטוחי הקיים עבורכם לעומת המצב הביטוחי שכדאי שתעמדו בו, הוא גורם שאפשר לסמוך עליו, לקבל ממנו הצעות ולקבל החלטות בהתאם להמלצות שלו. לקבלת הצעה על ביטוח בריאות פנו לחברת אבנר ביטוחי בריאות, ותוכלו להבטיח שאתם עולים על דרך המלך, ובלי לשלם כפול.

Finance

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו