הורדת פרופיל צבאי עקב פציעה באימון

לצערנו, חיילים רבים חווים פציעות (קלות או חמורות) במהלך אימונים צבאיים מורכבים. תרחיש זה עשוי להוביל לא פעם להורדת הפרופיל הצבאי של החייל הפצוע באופן ניכר. מדריך זה יבחן את הנושא מקרוב, כדי שניתן יהיה להבין איך הורדת הפרופיל באה לידי ביטוי ומה חשוב לדעת אודותיה.

 

סוגי פציעות נפוצות באימונים

הורדה של פרופיל במהלך השירות הצבאי צפוי לבוא לידי ביטוי בעקבות פציעות שונות. בחרנו להציג בפניכם את הפציעות הנפוצות, כדי שתוכלו להכיר בהן מקרוב:

  • פציעת שרירים ושלד: פציעות שעשויות לבוא לידי ביטוי בשברים, נקעים ומתיחות. אלה עשויות להתרחש במהלך אימון גופני שבוצע באופן לקוי
  • פציעה מוחית: פציעה שעשויה לבוא לידי ביטוי עקבות נפילה חמורה שיכולה להביא במצבים מסוימים לזעזוע מוח
  • פציעת חום: הכוונה לפציעה שעשויה לבוא לידי ביטוי בעקבות מכת חום

 

שינוי זמני בפרופיל הצבאי

יש הסוברים שפרופיל צבאי שנקבע ברגעי הגיוס אינו רלוונטי להמשך השירות. אנחנו כאן כדי להעלות את המודעות לנושא ולומר שמדובר בטעות. שכן, הפרופיל ילווה את החייל לאורך שירותו הצבאי והוא יכול להשתנות במידה והחייל ייפצע. כך שאם חייל נפצע במהלך אימון, הוא עשוי לעבור הליך של שינוי זמני שמוריד את הפרופיל שלו בהתאם למצבו הרפואי. מי שחווה פציעה באימון, צריך להסתכל על טבלת פרופיל צבאי שתציג בפניו את רשימת הפרופילים ותאפשר לו להבין מהו הפרופיל שצפוי להיקבע לו בשלב זה.

 

 אפשר לערער על פרופיל

חיילים שעברו פציעה בעקבות אימון והפרופיל שלהם ירד, יכולים לערער על כך. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי במידה והחיילים חושבים שהפרופיל אינו משקף את המצב הרפואי באופן מלא. ראוי לציין שתרחיש שכזה מצריך הסתייעות מצד עורך דין מומלץ שבקיא בענייני צבא. שכן, זה יוכל לבחון את המצב וליידע אם יש עילה להגשת ערעור במקרה שלכם.

 

פנייה לעורך דין צבאי מומלץ – כך תעשו זאת

מי שיבחרו להסתייע בשירותיו של עורך דין צבאי, צריכים לערוך בירור מעמיק בנושא תחילה. שכן, יש היצע רחב של עורכי דין בתחום זה ולא כולם עונים על הקריטריונים הדרושים הבאים:

  • בעלי וותק וניסיון רב שנים
  • קשובים
  • בעלי זמינות גבוהה

לכן, נמליץ לקרוא חוות דעת שנכתבו על עורכי דין בתחום זה ברחבי הרשת. כך תוכלו לבדוק מיהו עורך הדין שעונה על 3 הקריטריונים שהוצגו לעיל וליצור עמו קשר.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבדוק את הזכויות שלכם

חיילים שנפצעו במהלך אימון צבאי, עשויים לגלות שהפרופיל שלהם ירד באופן משמעותי. עובדה זו מצריכה פנייה בהולה לעורך דין צבאי שילווה אותם לאורך הדרך ויסייע במידת הצורך. בשלב זה אתם מכירים במידע הדרוש, כך שנותר לכם רק לערוך בירור בנושא ולבחור את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם.

עורך דין צבאי

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו