האם דרכון פורטוגלי מחייב אתכם לשלם כסף על פי החוק

העלויות להוצאת דרכון פורטוגלי משתנות בהתאם לנסיבות שלכם.

איפה נולדתם, איזה מסמכים יש לכם ולאיזה מסמכים את זקוקים? האם צריך ליצור קשור עם גופים מוסדיים במדינות זרות? ככל שהתהליך מורכב יותר כמובן שהתהליך בהתאם נהיה יקר יותר.

במאמר זה נדבר על מי זכאי לדרכון פורטוגלי, מה ההטבות של דרכון פורטוגלי המהווה לדרכון אירופאי וכמובן, במה תלויים העלויות להוצאת דרכון פורטוגלי – אירופאי?

 

מי זכאי לדרכון פורטוגלי?

ב2015 נעשה תיקון לחוק האזרחות הפורטוגלי שמאז מאפשר לישראלים ויהודים ברחבי העולם לקבל אזרחות פורטוגלית בתהליך בירוקרטי שהוא אפשרי בהחלט. בעצם כל מי שמצליח לפי הקריטריונים הפורטוגלים להוכיח כי הוא צאצא למגורשי ספרד זכאי לדרכון פורטוגלי המהווה גם לדרכון אירופאי!

את הבדיקה הראשונית נהוג לעשות בבדיקת שם המשפחה במאגר שמות המשפחה הפורטוגלי המהווה לבחינה הראשונית אם אתם זכאים לקבלת אזרחות פורטוגלית, כדי בהחלט להתחיל שם בחיפוש אינטרנטי קצר או התייעצות עם סוכנות המתמחה בכל תחום האזרוח הפורטוגלי.

 

מה ההטבות של דרכון פורטוגלי?

דרכון פורטוגלי הוא לא סתם דרכון פורטוגלי, הוא דרכון אירופאי. דרכון אירופאי יכול לזכות את האזרח הישראלי באינספור הטבות לו זכאי גם כל אזרחי אירופי: שירותי בריאות מסובסדים במדינות האירופאיות השונות, לימודים חינם באוניברסיטאות השונות המפוזרים ברחבי אירופה וכמובן כניסה למדינות אליהם ישראלים לא רשאים להיכנס.

ניתן לכתוב מאמר שלם רק על ההטבות שניתן להשיג באמצעות השגת דרכון אירופאי כך שאם יש בידכם את האפשרות להוציא דרכון פורטוגלי אין ספק שכדי לכם לפחות לבדוק אם אתם זכאים ולאחר מכן לשקול את דרכי הפעולה שלכם.

 

במה תלויים העלויות להוצאת דרכון פורטוגלי?

בואו נדבר תכלס – דרכון פורטוגלי מחיר: לא ניתן באמת לקבוע את המחיר אותו תצטרכו לשלם עבור הדרכון הפורטוגלי וזאת מכמה סיבות:

כל סוכנות המציעה את שירות הסיוע בהוצאת דרכון פורטוגלי משתנה, המחיר משתנה לפי איפה שנולדתם בין אם בישראל או בחו"ל, זה משנה גם איפה נולדות ומול אילו מוסדות פנים תצטרכו להתנהל בשביל להמציא את המסמכים הרלוונטיים ועוד גורם הוא אילו מסמכים כבר יש בידכם.

 

סיכום – האם דרכון פורטוגלי מחייב אתכם לשלם כסף על פי החוק?

דיברנו במאמר על למה בעצם אתם אולי יכולים להוציא דרכון פורטוגלי, על איך לבדוק זאת באמצעות בדיקה ראשונית, דיברנו על ההטבות שדרכון פורטוגלי מזכות אזרחים ישראלים וכמובן מה משפיע על המחיר להוצאת דרכון פורטוגלי.

בשביל להבין באמת מה המחיר שתצטרכו לשלם אנחנו ממליצים לכם לבדוק סוכנות מקצועית באופן ישיר שתתן לכם הצעת מחיר לפי מקרה המבחן שלכם.

ניתן אפילו לעשות בדיקה חינמית בדרך כלל רק בשביל לראות אתם בכלל זכאים לדרכון פורטוגלי.

למידע נוסף על דרכון פורטוגלי היכנסו ללינק.

 

מזוודה

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו